Home Kurs Organizatora Turystyki

Kurs Organizatora Turystyki

UWAGA: w roku akademickim 2018/2019 SKPTG nie prowadzi Kursu Organizatora Turystyki. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu Facebook – w przypadku startu nowej edycji Kursu, będziemy informować na bieżąco!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie Organizatora Turystyki PTTK organizowanym przez Studencki Klub Przodowników Turystyki Górskiej koło nr 23 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie

Spotkania Kursu: obecnie klub nie prowadzi regularnych spotkań w ramach kursu OT. Pracujemy nad wznowieniem edycji w roku 2019/20 – informacje wkrótce!

Pytania i informacje: Przemysław Bala,  przemek.bala[at]gmail.com

Materiały Startowe: Regulamin Kursu OT

Kierownictwo Kursu:

Kierownik – Przemysław Bala

Sekretarz – Paweł Szczerbiak

 

 

 

 

Kim jest Organizator Turystyki PTTK?

Krótko mówiąc, Organizator Turystyki to członek kadry programowej PTTK, osoba znająca się na turystyce kwalifikowanej i  umiejąca bezpiecznie poprowadzić grupę w trudnym terenie. Jeżeli zostaniesz absolwentem naszego kursu, zdobędziesz wiedzę wystarczającą by interesująco opowiedzieć o napotkanym budynku czy obiekcie. Rozpalenie ogniska w śniegu, nawigacja za pomocą kompasu i mapy czy polowy obiad dla 15 osób nie  będą dla ciebie stanowić problemu. Ale co  najważniejsze – Organizator Turystyki PTTK to wolontariusz i pasjonat czerpiący niesamowitą przyjemność z uprawiania klasycznej turystyki, chcący dzielić się zdobytą wiedzą z innymi.

Nie wiesz jak odróżnić pazdur od śparoga? Jak znaleźć zorganizować nocleg w wysokich górach lub od czego zacząć przygotowanie do wyjazdu? Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania!

Informacje na temat naszych poprzednich kursów OT znajdziesz na starej stronie SKPTG

 

Zapisz