Home Kurs Organizatora Turystyki

Kurs Organizatora Turystyki

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie Organizatora Turystyki PTTK organizowanym przez Studencki Klub Przodowników Turystyki Górskiej koło nr 23 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie.

Spotkanie informacyjne: 22 października godz. 18:00 (Dokładne miejsce zostanie potwierdzone)

Spotkania Kursu: Każdy wtorek, godz. 18:00. Zajęcia teoretyczne Kursu odbywają się w kawiarni Południk Zero (ul wilcza 25) lub, o ile to możliwe, w warszawskich Miejscach Aktywności Lokalnej. 

Zgłoszenia i informacje: Przemysław Bala,  przemek.bala[at]gmail.com

Materiały Startowe: Regulamin Kursu OT

Kierownictwo Kursu:

Przemysław Bala – Kierownik

Marcin Szczygielski – sekretarz

Kim jest Organizator Turystyki PTTK?

Krótko mówiąc, Organizator Turystyki to członek kadry programowej PTTK, osoba znająca się na turystyce kwalifikowanej i  umiejąca bezpiecznie poprowadzić grupę w trudnym terenie. Jeżeli zostaniesz absolwentem naszego kursu, zdobędziesz wiedzę wystarczającą by interesująco opowiedzieć o napotkanym budynku czy obiekcie. Rozpalenie ogniska w śniegu, nawigacja za pomocą kompasu i mapy czy polowy obiad dla 15 osób nie  będą dla ciebie stanowić problemu. Ale co  najważniejsze – Organizator Turystyki PTTK to wolontariusz i pasjonat czerpiący niesamowitą przyjemność z uprawiania klasycznej turystyki, chcący dzielić się zdobytą wiedzą z innymi.

Nie wiesz jak odróżnić pazdur od śparoga? Jak znaleźć zorganizować nocleg w wysokich górach lub od czego zacząć przygotowanie do wyjazdu? Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania!

Informacje na temat naszych poprzednich kursów OT znajdziesz na starej stronie SKPTG